• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Стійки і силові рамки

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
4 578
284 787
564 996
845 205
1 125 414
Тип
Показати більше

Стійки та силові рамки

Оптимальне оснащення, яке підходить як для домашнього використання і для фітнес-центру. Це не мрія, а цілком здійсненна реальність, оскільки ми займаємося саме таким виробництвом. Стійки і силові рамки, які є в нашому каталозі, компактні та функціональні, тому вважаються універсальним обладнанням для домашнього тренажерного залу. Крім того, наявність такої техніки дозволяє не тільки підтримувати себе у формі, але і якісного підготуватися до змагань на світовому рівні.

Стійки і силові рамки ідеально підходять для установки в домашніх умовах, офісах, фірмах і компаніях. Незалежно від кількості спортсменів і рівня щоденного навантаження, Ви зможете відчути зручність від наявності знаряддя в постійному доступі. Тренажери для особистого використання - це ідеальне рішення для зміцнення здоров'я, підтримки гарної фізичної форми та просто для підняття настрою.

Як підібрати?

До подібних снарядів вдаються не тільки професійні спортсмени з наявністю досвіду, а й просто шанувальники здорового способу життя. І щоб Ваші тренування проходили безпечно і дійсно результативно, треба відразу купувати перевірене обладнання. Вибирайте марки відомих виробників, які випускають продукцію високої якості. Для домашнього залу підходять силові рами, стійки для штанг, універсальні моделі рам і тренажери для присідань. Їх можна замовити в нашому каталозі, попередньо ознайомившись з представленим описом моделей.

Такі типи силового обладнання допомагають якісно проводити тренування будь-якої складності, при наявності одного бажання і правильного настрою. Тому, якщо Вам потрібні снаряди, які розкриють Ваш потенціал, заходьте в наш каталог і підбирайте вироби для себе. Тут Ви знайдете додаткові аксесуари, які зроблять Ваші тренування ще більш різноманітними. Фахівці нашого магазину допоможуть Вам підібрати моделі, які будуть повністю відповідати поставленим цілям. Ми доставляємо обладнання для тренувань в короткі терміни. Наше головне завдання - це турбота про Ваше здоров'я, тому ми допомагаємо Вам досягти рівноваги і гармонії за допомогою спеціального оснащення!

Забули пароль?
Закрити