• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

М'ячі

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
1 201
3 150.75
5 100.50
7 050.25
9 000
Тип
Показати більше

Відмінна підготовка до силового тренінгу

Помірні фізичні навантаження - запорука здорового підтягнутого тіла. Комплекс різноманітних вправ з м'ячами для кроссфіта спрямований на зміцнення м'язів, розвиток витривалості, сили і координації. Компактні розміри винаходів дозволяють займатися як в тренажерних залах, так і в домашніх умовах. Регулярні заняття зі снарядами - відмінна розминка перед повноцінними тренуваннями.

Як правильно підібрати спорядження

Початківцям-кроссфітерам слід використовувати більш легку вагу (від 2 до 5 кг), що не створюватиме ризик для незміцнілих м'язів. Збільшувати навантаження необхідно поступово. Досвідчені спортсмени вибирають вагу навіть до 40 кг.
Снаряди можна розділити на такі основні типи:

  1. Медбол. Такий медичний м'яч призначений для виконання аеробних і силових тренінгів. Підходить для кидків об стіну або підлогу, перекидання з партнером, переносів, хватів. М'яке покриття набивного винаходу гарантує безпеку і комфорт заняттям. Слід зазначити, що медболи максимально поглинають удар.
  2. Слембол. В якості наповнювача може служити гель або пісок, тому спортивний інвентар гірше відскакує при ударі. Гумове покриття забезпечує надійне захоплення снаряда. Найбільш поширені вправи:
    • кидки об стіну і підлогу;
    • використання для присідань, випадів, віджимань.
  3. З рукоятками. Відмінна альтернатива гирям. Високоякісний матеріал дозволяє виконувати активні кидки. Найчастіше мають рельєфне покриття, що сприяє кращому зчепленню.

Всі м'ячі для кроссфіта виробляють з екологічно чистих і високоякісних матеріалів. Тренуватися з такими снарядами можуть люди будь-якої вікової групи і з різним рівнем фізичної підготовки.

Подбайте про своє здоров'я, силі і витривалості, використовуючи кращі спортивні агрегати!

Забули пароль?
Закрити