• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Пегборди (дошки для скелелазіння)

Підбір параметрів

Скелелазіння в домашніх умовах

Спортсмени різних напрямків сходяться в одній думці: правильно підібраний пегборд - це універсальний тренажер для всіх. Він допомагає не просто розвинути силу рук, але і поліпшити роботу всього тіла, а його компактні розміри дозволяють тренуватися навіть в домашніх умовах, без відвідування скеледрому.

Цей снаряд має вигляд дерев'яної дошки, в якій є круглі отвори однакового розміру. Завдяки спеціальним ручкам в формі циліндра, спортсмен може переміщатися в будь-якому напрямку: в сторони, вгору і вниз. При цьому, він не перевтомлює передпліччя і пальці, а може правильно натренувати руки.

Як з ним тренуватися?

Це досить просто: спортсмен береться за бруси і починає переміщатися по тренажеру вгору. Для цього він переставляє ноги в сусідні отвори бруси і так піднімається. Такий тренінг дозволяє прокачати руки, плечі, груди і спину. Перед тим, як почати виконувати тренінг, краще гарненько розім'ятися. Так Ви отримаєте максимальний результат, про який навіть не могли мріяти.

Типи моделей

Снаряди відрізняються між собою способом розміщення та розмірами. Найчастіше на скалодромах встановлено довге і високе обладнання, яке відрізняється хорошим кутом нахилу. Але, якщо Вам необхідний домашній тренажер, тоді доведеться обійтися більш компактними розмірами.

Пегборди більш універсальні, оскільки їх можна розмістити як вертикально, так і горизонтально. В асортименті онлайн магазину можна знайти обидва варіанти, які дозволяють задіяти різні типи м'язів. Тому, в залежності від рівня навантаження, можна самостійно вибирати напрямок рухів. Навіть заняття на кампусборді не зможуть замінити це обладнання, оскільки успішне скелелазіння залежить не в останню чергу від сили пальців.

Ефективні заняття

Для зміцнення верхньої частини тіла і прокачування рук - цей снаряд є просто незамінним, незважаючи на свою просту конструкцію. І хоча деякі новачки зможуть відразу його осилити, вже через місяць постійних тренувань Ви зможете побачити якісний результат. І Ваша витривалість і сила буде збільшуватися з кожним днем.

Для початку буде достатньо провести на пегборді навіть п'ять хвилин, тому не варто відразу перевантажуватися. Краще встановити норму в 3-4 заходи. І поступово збільшувати навантаження, якщо відчуєте потребу. Такі тренування навіть перевершують підтягування за результативністю впливу на спортсмена.

Звичайно, не забувайте, що для правильного тренінгу не обійтися без якісного обладнання!

Забули пароль?
Закрити