• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Гімнастика і калістеніка

Гімнастика і калістеніка

Розвиток власного тіла і зміцнення м'язів - це саме те, що може розкрити гімнастика та калістеніка. Це набір спеціального обладнання, яке допоможе Вам розвинути силу, витривалість, координацію і спритність. Тут в прямому сенсі Вам доведеться підніматися на вершину своїх можливостей: по канатах, пегбордам та іншим пристроям.

Складаємо програму

Регулярні заняття - ось гарантія того, що Ви отримаєте бажані результати від тренування. Саме постійне і методичне виконання вправ дозволяють виправити поставу і привести людину в форму. Особливо це важливо в 21 столітті, коли людство так багато часу проводить за комп'ютером.

Якщо Ви захочете придбати обладнання та почати свої заняття, слід обов'язково скласти індивідуальний план з тренером. Чому це так необхідно? Для визначення правильного навантаження слід враховувати особливості людини, його фізичну підготовку і кінцевий результат. І поступово, зі здобуттям перших результатів, збільшувати рівень складності.

У чому полягає користь?

Користь для здоров'я буде помітно відчутна при постійних тренуваннях, тривалість яких буде не менше півгодини. Тому, регулярність повинна стати Вашою нормою. І хоча в перший час це буде складно, через деякий час Ви відчуєте, що з нетерпінням чекаєте на новий підхід.

Навіть якщо Ви не відрізняєтеся сильною мускулатурою, постійні навантаження допоможуть її зміцнити і поліпшення форми стане додатковим стимулом для продовження. Тому, позбавитися від зайвої ваги і поліпшити поставу, Вам допоможе гімнастика і калістеніка.

Щоб досягти дійсно вражаючих результатів, професійні спортсмени радять завершувати підходи декількома хвилинами розтяжки. І обов'язково звужувати судини, які розширюються під час виконання комплексу, за допомогою легкого контрастного душу.

Де ще застосовуються навички?

Подібні тренування дозволяють підготувати людину до правильного управління тілом і його хорошої координації. Звичайно, гімнастика і калістеніка прекрасно поєднується з купанням, їздою на велосипеді і спортивним бігом. Але, сама по собі, вона просто незамінна, тому підібрати найкраще обладнання для своїх занять потрібно обов'язково. Заходьте в наш каталог і робіть свідомий вибір на користь себе і гарної форми!

Забули пароль?
Закрити