• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Диски

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
820
2 746.50
4 673
6 599.50
8 526
Показати більше

Диски – невід'ємний атрибут силового тренінгу

Силовий тренінг - класика в світі спорту. Заняття з вільною вагою дозволяють наростити м'язову масу, додати рельєф м'язів. Для максимальної віддачі від кожної тренувальної програми необхідно використовувати якісне обладнання. Диски Explode створені для справжніх чемпіонів, які не звикли зупинятися перед труднощами. Професійні вироби виготовляються з матеріалів найвищої якості, витримують інтенсивні навантаження в режимі "нон-стоп". Виконують функцію обважнювачів, що дає можливість спортсмену змінювати рівень навантаження.

Виробник представляє вироби двох видів:

Бамперні виконані з твердої щільної гуми. Така конструкція призначається для виконання важкоатлетичних завдань, проведення інтенсивного і функціонального тренінгу. За рахунок використовуваного матеріалу відрізняються надійністю, міцністю і ергономічністю, не пошкоджують поверхню підлоги при падінні. Запобігають появі подряпин і інших механічних пошкоджень на стійках. Призначаються для тренувань (в чорному кольорі) і для змагань (кольорові: кожній вазі диска відповідає певний колір). Представлений весь ваговий ряд: 5, 10, 15, 20 і 25 кг з маркуванням ваги.

Амортизуючі. Мають стильний зовнішній вигляд. Вироби витримані в класичному чорному кольорі. На поверхні кожного снаряда є рельєфне маркування ваги і значиться назва бренду. Серце конструкції проводиться з нержавіючої сталі. Міцне гумове покриття відрізняється еластичністю, забезпечує максимальний комфорт при роботі зі спортивним снарядом.

Диски виробляються згідно олімпійських стандартів, що свідчить про найвищу якість і надійність. Обважнювачі витримують складні навантаження, характеризуються відмінними функціональними властивостями. Покращувати свої силові показники, використовуючи першокласне обладнання, можуть як новачки, так і досвідчені спортсмени. Систематичні тренування сприяють збільшенню м'язової маси, виробленню сили, координації і витривалості, розвитку кровоносної та дихальної системи.

Міцним спортивним обважнювачам віддають переваги кращі тренажерні клуби, які турбуються про безпеку кожного відвідувача.

Професійні диски Explode мають характеристики, які виділяють їх серед аналогів провідних світових виробників

Забули пароль?
Закрити