• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Сани і йокі

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
762
11 500.50
22 239
32 977.50
43 716
Є в наявності
Показати більше

Силове рішення для дому та залу

Незважаючи на те, що назва тренажера може нагадати про дитинство і зимові пригоди, насправді - це серйозне обладнання, аналогів якому немає в світі. Цей виріб є показником рівня спеціалізованого спортивного клубу: саме за його наявності можна визначити, чи варто туди ходити. Тому, якщо Вам потрібна якісне професійне обладнання для Вашого залу або власного домашнього використання, Ви можете сміливо підібрати модель з нашого каталогу. Цей інвентар найкраще підходить для серйозних занять кроссфітом, які допоможуть Вам досягти бажаного результату. Ми пропонуємо Вам якісні вироби для сучасного стильного залу Кроссфіт, які точно принесуть Вам бажану віддачу.

Вибираємо сани

Класичні сани для кроссфіту - це спеціальне обладнання, яке забезпечує ідеальні умови для заняття функціональним тренінгом. Вироби нашого виробництва відрізняються оптимальною вартістю і продуманим дизайном, в якому немає зайвих деталей. Саме тому, якщо Ви хочете придбати обладнання для будинку або укомплектувати свій фітнес клуб, можете сміливо вибирати саме цей варіант.

Конструкція цього обладнання вважається універсальною, через достатню жорсткість. Оскільки ці надійні вироби призначені для розвитку вибухової сили і витривалості, вони повинні витримувати постійні навантаження. Спортсмени штовхають, витягають на силу і швидкість, тому моделі відрізняються високим рівнем зносостійкості. А додаткові отвори в лижах дозволяють збільшувати спектр виконуваних вправ за рахунок додавання рукоятки.

Кращий для турнірів

Йок - це улюблений снаряд для учасників турнірів світового рівня, оскільки виконувати комплекси на ньому - це справжнє задоволення. Їх головним призначенням є якісне прокачування спини, тому різноманітність тренувань з ним дає свободу всім спортсменам. Прототипом цього знаряддя було звичайне коромисло з минулого століття, але тепер Ви бачите сучасне виконання. І займатися на ньому можуть не тільки дівчата, а й спортсмени будь-якого напрямку. Це важкий снаряд, обходитись з яким досить просто. Сани та йоки - це не такі популярні снаряди, як вантажноблокові тренажери або кардіо-моделі. Але, тим не менше, їх вірні шанувальники стверджують, що більш зручного та ефективного спорядження їм не знайти. Тому якщо Ви зупинетесь саме на них - Ви зробите правильний вибір.

Забули пароль?
Закрити