• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Помости

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
37 212
71 622
106 032
140 442
174 852

Обладнання для безпечних тренувань

Світ силового тренінгу - це новий серйозний рівень тренувань, який вибирають професійні спортсмени і новачки в світі спорту. Купівля такого обладнання - це перший крок на шляху до набуття потрібної форми і того рівня підготовки, який необхідний для участі в змаганнях світового рівня. Тому, спортивні помости настільки популярні серед стронгменів, які хочуть досягти справжніх висот.

Чому Вам необхідне це обладнання?

Цей снаряд - важлива складова правильного тренінгу для кожного користувача. Саме від його функціональності залежить комфорт від виконання вправ, а також їх безпека. У нашому каталозі Ви знайдете широкий асортимент таких товарів. Ви можете придбати якісні помости з різною товщиною і пропонованими амортизаційними доріжками різної довжини. Крім того, Ви маєте можливість ознайомитися з моделями для пауерліфтингу. Такі якісні вироби дозволяють не тільки забезпечити віброшумную захист, але і продовжити термін служби на кілька десятків років.

Як вибрати виріб?

Купити правильні помости необхідно не тільки користувачам, але і власникам тренажерних залів. Адже за останні роки стали більш відвідуваними зали для кроссфіту, які є в багатьох фітнес-центрах. Їм і потрібні подібні снаряди, також як і любителям пауерліфтингу. Клієнтам цих напрямків слід забезпечити якісні умови для того, щоб заняття проходили максимально ефективно і безпечно.

Зазвичай спортивні магазини пропонують або дерев'яні снаряди, або з конструкцією із сталевих профільних труб, з внутрішньою частиною з фанери і гуми. І хоча перший варіант набагато дорожче, він дійсно зручніше для користувачів. З ним, при заняттях кроссфітом або важкою атлетикою, отсток штанги виявиться значно меншим. Істотно заощадити можна на другому, який підійде для занять пауерліфтіном.

Крім того, при покупці дерев'яного виробу для занять атлетикою доводиться вибирати між двома моделями. Це буде 12-сантиметрова товщина моделі або 10-сантиметрова? Якщо у Вас величезний зал і в ньому постійно займаються багато спортсменів, тоді краще вибрати велику товщину. І при постійній роботі вона гарантовано буде служити набагато довше. А якщо відвідуваність поки невелика, можна обійтися більш простим варіантом.

Тепер Ви знаєте, який варіант вибрати і як забезпечити правильним обладнанням свій зал!

Забули пароль?
Закрити