• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Пліобокси

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
7 776
14 431.50
21 087
27 742.50
34 398
Показати більше

Нове слово в програмі CrossFit

Цей вид тренінгу включає в себе не просто інтенсивний темп виконання вправ, але їх різні рівні складності. І якщо Ви думаєте, що перепробували всі з них і Вас більше нічим здивувати, то слід звернути увагу на пліобокси, які урізноманітнюють Ваші тренування. Це спеціальна тумба з фанери або металу, на яку спортсмен застрибує. Замінюючи снаряди, можна збільшувати або зменшувати навантаження, оскільки так буде змінюватися висота стрибків.

Які переваги цього виду тренінгу?

Оскільки суть вправ полягає в стрибках, багато хто помилково думаює, що вони не такі ефективні. Насправді, це активне тренування верхньої і нижньої частини тіла, оскільки йде розвиток вибухової сили. У чому ж полягає користь для організму?

Є кілька важливих пунктів, на які варто звернути увагу:

  • збільшується еластичність м'язів;
  • зміцнюється мускулатура і спалюються зайві калорії;
  • створюється правильне кардіонавантаження;
  • підвищується рівень витривалості;
  • задається здоровий темп розвитку дихальної системи.

Для початку занять вибирайте тумбу невеликих розмірів. Перші стрибки слід виконувати з повторами, розбиваючи їх на послідовні підходи. Підвищити інтенсивність тренувань можна за допомогою простої формули: чим менше Ви перебуваєте на підлозі, тим швидше відчуєте результат.

Новачкам обов'язково слід враховувати висоту тумбочки, оскільки мають значення навіть кілька міліметрів. Після, можна включати і обтяження різного типу, щоб збільшувати навантаження поступово. Підійдуть і гантелі, і млинці. Але, цей варіант доступний тільки після освоєння класичного рівня тренінгу, щоб не допустити перенавантаження.

За якими параметрами вибирати пліобокси?

Фанера є універсальним варіантом, особливо якщо Ви зупините вибір на моделі різної величини. За допомогою додаткових ребер жорсткості фіксується і підтримується широкий майданчик. Тому, якщо на такому снаряді Ви опануете свої перші 50 см, можете сміливо перевертати його - і без покупки нового продовжувати тренування.

Метал є гарантією надійної конструкції і при цьому простий у виконанні. Зазвичай, металевий каркас спеціально покритий шаром гуми для забезпечення безпеки спортсмена.

Гумовий килимок дозволяє не тільки захистити від ковзання, а й забезпечує стійкість тренажера.

Кроссфіт вдома і на природі з цим обладнанням - це прекрасне навантаження, яке дозволить Вам прокачати всі Ваші навички!

CrossFit це Explode

Підірвіть звичну систему тренувань! Настала нова ера в світі спорту: епоха кроссфіту, свіжих рішень і дійсно якісних програм.

Забули пароль?
Закрити