• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Функціональні станції

Стати найкращою версією себе

Функціональні станції - це обладнання для тих, хто хоче всього і відразу. Побачити миттєвий ефект, відчути саме те оптимальне навантаження, стати на ваги і попрощатися з мінус 2 кг. Тут Ви не будете втрачати час в безкінечних чергах від одного обладнання до іншого, від одного навантаження до наступного. Цей тренажер - безліч тренажерів в одному, оскільки комплектація кожної моделі залежить від Вас. Ви можете встановлювати додаткові аксесуари і задати саме те навантаження на окремі ділянки тіла, яке Вам порадив тренер.

Визначаємо програму

Для того, щоб отримати бажану форму і насолоджуватися результатом необхідно не просто підібрати правильне обладнання, а й розробити спеціальну програму. Тренер допоможе створити найкращий підхід, зробить індивідуальний план і допоможе йти з тренування приємно втомленим, але з прокачаний м'язами. Адже при самостійному виборі вправ можна створити зайву напругу, яке буде направлено тільки на якусь частину тіла. Запорукою правильного тренінгу є розподіл енергійних вправ на всі групи м'язів або ізольовані ділянки.

І коли буде розроблена програма, можна вирішити, де проводити заняття. Це цілком може бути тренажерний зал, правда, його доведеться ділити з іншими спортсменами і чекати черги до необхідного снаряду. Для того, щоб насолоджуватися тренуваннями у своєму темпі, можна створити свою власну програму занять. Важливим є той факт, що функціональні станції допомагають тим, хто хоче отримати збалансований розвиток м’язів всього тіла.

У чому їх перевага?

Таке спортивне обладнання характеризується великою функціональністю, яка визначає їх сферу застосування. Завдяки додатковим деталям і продуманим рішенням, Ви можете охопити кілька десятків вправ, які можна виконати за допомогою одного тренажера. Це суттєва економія коштів і простору при такій високій функціональності - ідеальне рішення для тренажерних залів або фітнес студій. Незалежно від того, як часто і в якій інтенсивності будуть проходити Ваші заняття - результат не змусить себе чекати.

Звичайно, краще поєднувати заняття з правильним харчуванням і порадами тренерів, щоб досягти швидкого результату. Але, навіть якщо Ви просто хочете підтримати себе у формі або відправитися на змагання по силовому тренінгу - функціональні станції допоможуть Вам в будь-якому з цих завдань!

Забули пароль?
Закрити