• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Фунціональні петлі

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
4 000
4 100
4 200
4 300
4 400
Тип

Знахідка для силового тренінгу

Хочете знайти універсальний тренажер, який задіє будь-яку ділянку тіла, але при цьому поміститься в маленький рюкзак? Тоді зустрічайте функціональні петлі - спортивне спорядження, яке підійде для тренувань в домашніх умовах, фітнес центрі та навіть на природі. Спочатку снаряд був розроблений для морських піхотинців США. Таким чином, командний склад підтримував гарну фізичну форму й поступово зміцнював підготовленість до різних умов. На сьогоднішній день винахід користується широкою популярністю в тренажерних залах по всьому світу. Унікальні вироби не тільки працюють під час силового тренінгу, але також застосовуються для звичайної розминки. Завдяки своїй продуманій конструкції, вони не займають багато місця, не вимагають особливих зусиль в процесі роботи. Крім того, якщо Ви давно мріяли про рельєфною фігурі - Ви точно її отримаєте!

Спортивні снаряди підкорюють як досвідчених спортсменів, так і новачків

Функціональні петлі - це знахідка для силового тренінгу, оскільки дозволяють внести різноманітність в звичний комплекс вправ. Спортсмени можуть поліпшити гнучкість, витривалість, спритність, зробити все необхідне, щоб спалити зайві кілограми. За допомогою такого простого виробу можна виконати понад 100 вправ і прокачати прес, спину, руки й грудну клітку. Людина не тільки зможе поліпшити рельєф м'язів, але і збільшити свою силу за досить короткий проміжок часу. Саме тому професійні спортсмени та призери змагань починають «розігрів» організму з цього обладнання, оскільки воно є необхідним для організму в цілому.

Хто може використовувати

Безсумнівним плюсом являється робота з власною вагою, яка максимально підходить за біологічними показниками кожній людині. Завдяки таким тренуванням можна уникнути надмірного осьового навантаження на хребет. Це означає, що подібні винаходи підходять усім користувачам, незалежно від вікової категорії. Правильні поради тренера допоможуть розробити індивідуальний план занять як досвідченим спортсменам зрілого віку, так і підліткам, які тільки починають тренуватися. Удосконалена система регулювання довжини строп забезпечує комфорт і безпеку під час виконання вправ. Всього за кілька секунд Ви зможете внести зміни в регулювання - і продовжити тренування. А зносостійкі прогумовані ручки забезпечують зручне положення і не прослизають.

З подібним спорядженням можна проводити заняття в будь-якому зручному місці, тому більш універсального тренажера годі й шукати! Функціональні петлі обов'язково повинні бути у Вашому домашньому спортзалі - тоді Ви точно досягнете високих результатів!

Забули пароль?
Закрити