• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Сервіс

Сервісне обслуговування – одне із найбільш важливих питань для власників спортивних залів.

Компанія «Інтер Атлетика» пропонує повний комплекс сервісного супроводу – гарантійне, післягарантійне обслуговування. Ми зможемо усунути недоліки будь-якого характеру в роботі обладнання Explode, допоможемо продовжити термін його використання, застосуємо профілактичні заходи, зробимо ремонт, налаштування й регулювання, допоможемо повернути до роботи. Ми виконуємо свою роботу з гарантією якості, оскільки відповідально підходимо до вирішення будь-яких питань.

Виконанням будь-яких завдань займається кваліфікований персонал, працівниками сервісу використовуються виключно сертифіковані та оригінальні деталі для заміни елементів. У своєму розпорядженні співробітники мають спеціалізовані ремонтні інструменти, весь процес ремонту проводиться згідно з рекомендаціями виробника. Маючи підтримку від професіоналів, ви зможете забезпечити своєму спортивному обладнанню безперебійну й безпомилкову роботу, а своїм клієнтам – приємне та безпечне тренування.

Нашим центром виконується, як заплановане технічне обслуговування, регулювальні й налагоджувальні роботи, так і найскладніший капітальний ремонт. Для нас важливий кожен клієнт, чи то великий фітнес-клуб або приватна особа. Ми гарантуємо якість замінених деталей, оскільки у своїй роботі використовуємо тільки оригінальні запасні частини та витратні матеріали. На виконаний ремонт також діє гарантія.

Сервісна служба надасть змогу продовжити терміни експлуатації обладнання Explode, уникнути непередбаченого ремонту, забезпечивши його якісну та надійну роботу!

Забули пароль?
Закрити