• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Канати

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
4 254
10 362
16 470
22 578
28 686
Тип

Канати, як універсальний снаряд

Канат для перетягування і лазіння найчастіше застосовується саме в силовому тренінгу. Він виготовляється з екологічних матеріалів: на бавовняній основі. Тому, ні про яку токсичність не може бути і мови. Крім того, там присутня і паперова основа, яка при цьому не видає ніяких запахів. Кожен виріб має унікальну збірку, а це досить складний процес. Тому необхідно підібрати якісний варіант, який буде відповідати параметрам безпечності та відмінною вантажопідйомністю. Незалежно від призначення, кожен снаряд проходить випробування на розрив: яку вагу він витримає перш, ніж нитки почнуть рватися. Тому нашій продукції можна довіряти.

Як спортивний засіб

Хоча спочатку може здаватися, що канат для тренувань існує тільки для зміцнення рук і ніг, насправді він виконує значно більше завдань. Тільки прислухайтеся до відчуттів свого тіла, навіть після першого тижня тренувань. За мінімальний відрізок часу, працюючи з ним, Ви отримаєте відчутні результати. Але, не варто забувати про правила безпеки і поступово ускладнювати програму. Тоді Ви точно залишитеся задоволені своїм відображенням у дзеркалі і наявністю сили в кожному м'язі.

Функціональний тренінг такого роду вже активно набрав обертів по всьому світу. А це саме ті тренування і ті рухи, які найчастіше ми використовуємо в нашому житті. Таким чином, відбувається поліпшення таких важливих показників для спортсмена, як сила і витривалість. Такий тренінг дійсно важливий для кожної людини, яка хоче поліпшити свою фізичну форму і загальний стан.

І хоча здається, що в заняттях на канаті немає нічого складного, насправді це серйозне навантаження. Повірте, навіть якщо у Вас не вийде з першого разу - це ще не привід здаватися і йти з тренажерного залу. Саме для того, щоб якісно виконати всі вправи і потрібні ці навантаження. Завдяки постійним заняттям Ви зможете відчути такі зміни:

  • Постійні тренування з цим обладнанням допоможуть Вам поліпшити  такі фізичні якості, як витривалість, координація і сила;
  • Продумані навантаження дозволяють виконати цілий ряд завдань і цілей. І найважливіше: вони активно допомагають скинути зайву вагу, від якої так складно позбутися при інших обставинах;
  • Навантаження поширюється на все тіло. І завдяки цьому активно працює і верхня частина тіла, і нижня. Саме вона допомагає утримувати в напрузі корпус і зафіксуватися на місці.
  • При роботі з цим снарядом задіяні м'язи-стабілізатори, які є найглибшими. І таким чином відбувається розвиток балансу; Якщо у спортсмена були якісь травми, особливо в нижній частині тіла, слід звернути особливу увагу саме на це спорядження. Так Ви уникнете зайвої напруги в суглобах - і при цьому якісно проведете тренінг.

Тепер Ви знаєте, що канати - це кращий спосіб підвищити витривалість і силу, незалежно від початкового рівня підготовки!

Забули пароль?
Закрити