• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Грифи

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
1 400
4 350
7 300
10 250
13 200
Показати більше

Грифи – поєднання потужності і витонченості конструкції

У будь-якому тренажерному залі умовно виділяються три основні зони: силова, кардіо і фітнес. Саме за допомогою силового обладнання можна збільшити м'язову масу, надати потрібний рельєф, комплексно опрацювати все тіло або задіяти певну ділянку. Заняття зі штангою - класика в світі спорту. Виріб складається з дисків і грифа, на який надягають обважнювачі, а також замків для надійної фіксації дисків.

Explode поєднав в своїх моделях кращі характеристики, що дозволяють отримати максимум від кожного тренування. Конструкція витримує інтенсивні навантаження з великою кількістю підходів. Устаткування виготовляється з легованої сталі, що свідчить про високу міцність. Кожен гриф виробляється відповідно до олімпійських стандартів. У лінійці виробника представлені металеві стрижні як для жінок, так і для чоловіків. Відрізняються формою, цільовим призначенням (для змагань або тренувань), відповідним рівнем навантаження. Моделі з ручками, укорочені, подовжені - кожен знайде варіант для повноцінного тренувального процесу. Основа з нековзним покриттям забезпечує зручний хват руками.

Довжина грифа залежить від умов тренувань і виконуваних завдань. Для комфортних занять ідеальна довжина - 140 см (олімпійський має стандарт - 220 см). Диски надягають на грифи і надійно фіксуються за допомогою замка для запобігання їх зісковзування в ході тренінгу. Кожному посадковому діаметру відповідають обважнювачі такого ж діаметру. Сучасне обладнання для силового тренінгу вироблено в стильному чорному кольорі. Вироби одночасно поєднують в собі міць і витонченість конструкції.

Першокласні спортивні снаряди для поліпшення силових показників ідеально підходять як новачкам, так і професійним спортсменам. Досягти відмінних результатів можливо тільки при систематичних заняттях з використанням високоякісних грифів Explode.

Забули пароль?
Закрити