• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Гирі

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
640
2 280
3 920
5 560
7 200
Показати більше

Високі результати з гирями Explode

Силовий тренінг - заняття з різними спортивними снарядами як для комплексного прокачування мускулатури, так і для роботи з певними ділянками. Завдання з вільними вагами дають можливість ефективно опрацювати всі м'язові групи. Гирі Explode - професійне обладнання для всіх і кожного, хто дійсно націлений на результат. Систематичні тренування з високоякісними тренажерами - максимальна віддача від кожного заняття.

Широка рукоятка забезпечує зручний і комфортний захват, запобігаючи вислизанню агрегату з руки. У лінійці виробника представлені моделі різної ваги, завдяки цьому можна вибрати свій варіант і новачкам, і професійним спортсменам. Спеціальне вінілове покриття захищає залізну серцевину від негативного впливу зовнішнього середовища, механічних ушкоджень і корозії. Також вініл запобігає псуванню підлогового покриття при падінні, мінімізує рівень шуму при зіткненні з опорою або іншим спортивним спорядженням. Оригінальне забарвлення не тільки доповнить інтер'єр тренажерного залу, але також приверне до себе увагу.

Гирі відповідають всім вимогам і стандартам якості, призначаються для комерційного використання, значить, витримують динамічні навантаження в режимі "нон-стоп" 24 години на добу 7 днів на тиждень. Першокласне обладнання вибирають кращі спортзали, які турбуються про безпеку своїх клієнтів.

Поліпшити силові показники, надати потрібний рельєф м'язам, наростити і зміцнити м'язову масу і досягти високих результатів - все можливо з гирями Explode. Цільнолита конструкція - гарантія комфорту і безпеки під час виконання завдань будь-якої складності.

Конструкція гармонійно поєднує потужність, високу якість і стильний дизайн. Ефективно опрацювати всі групи м'язів можуть люди різної вікової категорії незалежно від рівня фізичної підготовленості. Комплекс різноманітних вправ дозволяє задіяти руки, плечовий пояс, спину. Приступаючи до виконання тренувальної програми, потрібно добре "розігріти" мускулатуру, навантаження збільшувати слід поступово.

Переваги обладнання нового покоління

  • виробляється з високоякісних матеріалів;
  • не пошкоджує поверхню підлоги;
  • рівень шуму при зіткненні з іншими агрегатами і падінні мінімальний;
  • витримує інтенсивну роботу в режимі "нон стоп".

Сучасні гирі Explode задовольняють найвищі вимоги кожного спортсмена.

Забули пароль?
Закрити