• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Гантелі

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
210
2 919
5 628
8 337
11 046
Показати більше

Гантелі – універсальний інструмент для ефективних тренувань

Силовий тренінг - фізичні вправи, спрямовані на розвиток м'язів, зміцнення суглобів і загальної працездатності організму. Надійність, безпека, якість - характеристики високоякісних спортивних снарядів. Саме таким обладнанням є гантелі Explode. Ефективно опрацювати біцепс, трицепс, дельтоподібні м'язи - все можливо з виробами даного виробника. Спорядження найвищої якості витримує динамічні навантаження в режимі "нон стоп" 24 години на добу 7 днів на тиждень, тому відмінно підійде для комерційного використання.

Гантелі виробляються відповідно до стандартів і норм європейських вимог, що свідчить про високу міцність і безпеку. Цільнолита конструкція кожної моделі продумана до дрібниць. Шестикутна форма надає додаткову стійкість (можна використовувати, наприклад, як упор для виконання віджимань, планки і т.п.). Гриф має хромоване покриття і фрезерований профіль для надійного хвата. Вантажі покриті високоміцною синтетичною гумою. Таке покриття захищає поверхню при падінні спортивного спорядження.

Устаткування має ряд переваг, які виділяють їх серед аналогів інших брендів

  • витримує динамічні навантаження;
  • цільнолита конструкція (відсутній ризик зісковзування дисків);
  • не пошкоджує поверхню підлоги при падінні;
  • знижує рівень шуму при зіткненні зі стійкою або іншими агрегатами.

Гантелі Explode - універсальний інструмент для ефективних тренувань як для новачків, так і для професійних спортсменів. Різноманітні тренувальні програми дозволять зміцнити м'язи спини, рук, плечового пояса. Заняття слід починати з мінімальної ваги, поступово збільшуючи навантаження.

У лінійці виробника представлені варіанти різної ваги, що дозволить знайти кожному спортсмену свій варіант.

Грамотно складена програма занять, високоякісне обладнання, дотримання техніки виконання кожного підходу і систематичність - правильний набір для всіх і кожного, хто націлений на максимум від кожного тренування.

Гантелі Explode - професійні тренажери для повноцінного прокачування всього тіла.

Забули пароль?
Закрити