• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Готові комплекти

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
132 552
228 343.50
324 135
419 926.50
515 718

Все й одразу

Не хочу нічого вирішувати - хочу тільки тренуватися. Саме для таких людей і був створений готовий комплекс - найсмачніша солянка з тренажерного обладнання. В одному місці встановлено саме ті вироби, які зроблять з Вас нового термінатора і приведуть до заповітних переможних місць на змаганнях. Прості, функціональні, сучасні та необхідні для кожної групи м'язів і здоров'я в цілому - ось що зібрано в цьому товарі, який Вам просто необхідно купити.

Те, що тренер прописав

Готовий комплекс - це набір спортивних снарядів, в якому є все для Ваших результативних тренувань. Незалежно від того, яку саме ділянку тіла Вам необхідно прокачати, Ви знайдете потрібний для себе товар. Тому, купуючи таку універсальну модель, Ви робите значний вклад в своє майбутнє. Якщо Ви захочете змінити прописану програму або змінити спортивний напрямок, Вам не буде потрібно купувати новий тренажер. Досить один раз придбати цей виріб - і після визначитися з особистим тренером з приводу складання індивідуального плану. Будь-який тренінг пройде результативно і допоможе досягти висот у світі спорту.

Доступна ціна та моментальна опрацювання

Головна перевага саме цього тренажера полягає в тому, щоб отримати якісний результат при мінімальних витратах. Погодьтеся, придбати одну модель, в якій є кілька, набагато вигідніше, ніж їх окрема покупка. Тому для спортивного залу, в якому буде займатися вся сім'я, невеликого офісу або компанії - це ідеальне рішення. Такий функціонал дозволяє займатися одночасно кільком людям: з різними параметрами і рівнем підготовки. І, незалежно від поставлених цілей, можна помітити суттєві зміни за короткий проміжок часу.

Завдяки продуманій конструкції і базової комплектації можна домогтися тих умов, за яких Ви швидко прийдете в потрібну форму. Тут Ви знайдете весь функціонал для виконання різних вправ. Ви можете виконати вправи з силового тренінгу, так і кроссфіту. Тому, в залежності від того, що Ви хочете отримати в результаті, можна продумати свій унікальний план. І ми допоможемо Вам зробити навантаження правильним, цікавим і зручним! Тому встигніть подбати про себе і при цьому отримати справжнього помічника в постійній досяжності!

Забули пароль?
Закрити