• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Тренажери

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
14 600
62 700
110 800
158 900
207 000

Тренажери для кардіотренувань

Про те, щоб мати обладнання вдома, задумуються всі, хто почав відвідувати фітнес-центр. Дуже зручно тренуватися на такому снаряді в рідних стінах, адже саме так Ви зможете займатися спортом в будь-який час доби, маючи тільки бажання. Навіть перед поїздкою на роботу можна встигнути потренуватися, прийняти душ і з справжнім зарядом бадьорості прекрасно провести день. Особливо це ідеальна можливість для молодих мам, які швидше хочуть привести себе в форму. Вони можуть займатися в той час, коли малюк спить. А голова сімейства може просто дивитися в телевізор - і при цьому йти по біговій доріжці і втрачати зайві кілограми.

Переваги подібних снарядів

Ключовою категорією при виборі кардіотренажера є його вартість. Звичайно, якщо порівнювати з покупкою абонемента в тренажерний зал або фітнес-центр, це буде більша сума. Але, такі навантаження потрібні не один рік, оскільки здоров'я потрібно підтримувати постійно. Тому, якщо підсумувати загальну вартість з проїздом і іншими витратами, тоді вартість значно змінюється. Особливо, якщо враховувати, що на домашній моделі можуть займатися всі члени сім'ї і при цьому не стояти в чергах до тренажерів. І абонемент в такому випадку довелося б купувати всім. Крім того, для занять вдома не буде потрібен спеціальний одяг, а ось в спортивному залі просто не обійтися без красивої і функціональної форми.

Важливим є питання гігієнічності: адже постійне відвідування означає, що велика кількість людей може користуватися Вашим улюбленим снарядом. А це означає, що Вам не завжди відомо, хто саме це був і наскільки охайною людиною він є.

Яку модель краще купити у власне розпорядження?

При купівлі будь-якого домашнього обладнання обов'язково слід враховувати ключові фактори:

  • Надійність виробу, його матеріалів і якість збірки;
  • Наявність додаткових програм, їх функціональність і дисплей;
  • Можливість займатися всім людям, які хочуть виконувати вправи без складних змін при підгонці під свій рівень підготовки і параметри;
  • Чи є можливість транспортування і складання тренажера;
  • Розміри обраного снаряда - якщо у Вас маленька квартира або інший обмежений простір, тоді пріоритетним є компактний розмір.
  • Визначення по типу навантаження: в залежності від рівня комплектації, необхідно підбирати правильну модель.

У нашому каталозі Ви зможете придбати будь-які вироби, які будуть відрізнятися принципом роботи, конструкцією і ціною. Бажаємо Вам приємних покупок і результативних тренувань.

Забули пароль?
Закрити