• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Силовий екстрим

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
1 014
32 260.50
63 507
94 753.50
126 000
Показати більше

Cиловий екстрим

Найбільш видовищний вид спорту, який сьогодні є популярним в світі - це силовий екстрим. І нехай зовні він виглядає як звичайне шоу, насправді спортсмени докладають колосальних зусиль для успішного виступу. Для тренінгу використовується спеціальне обладнання, яке робить особисті тренування дійсно результативними. У нашому онлайн магазині Ви зможете придбати дійсно якісні вироби, які допоможуть Вам встановити власні рекорди, гідні призових місць.

Ваші найкращі снаряди

Стати справжнім переможцем і створити себе заново - ось чого бажає справжній стронгмен. І щоб досягти цієї мети, необхідно підібрати якісне обладнання, яке дозволяє провести ефективні тренування. У нашому онлайн магазині представлені спортивні снаряди, які можуть задовольнити запити професіоналів і новачків. Вони максимально деталізовані і зручні, тому дозволяють отримати задоволення від занять і швидко розвивати свою фізичну форму.

В процесі проектування моделей, враховувалися правила, за якими діє силовий екстрим. Крім того, думка звичайних спортсменів також мала важливе значення, адже саме вони тестували продукцію. Так і були створені ідеальні рішення, які тепер доступні для домашнього тренажерного залу і фітнес-центру з великою кількістю відвідувачів.

Ідеальна підготовка до змагань

Сучасні, безпечні і надійні моделі - ось якими важливими перевагами володіє обладнання для силового тренінгу. І хоча спортсмени можуть тренуватися тільки в звичайних фітнес-центрах з різним спорядженням, для гідної підготовки до змагань їм необхідні сани, грифи, лави, йоки, турніки та інші тренажери.

Завдяки такому знаряддю Ви отримаєте приголомшливий результат в будь-якій вправі. Ви можете досягти справжніх висот в різних вправах, а також правильно підготуватися до свого виступу. Навіть якщо Вам буде потрібно працювати з автомобілями, колодами, величезними валунами, Ви все одно впораєтеся з ними, оскільки у Вас буде належний рівень підготовки.

У нашому онлайн магазині просто виконати замовлення будь-якого товару і аксесуарів до нього, які дійсно ефективно показують себе в світі екстремального спорту. Доступні тренажери допоможуть Вам створити саме те видовищне шоу, за підсумками якого Ви завоюєте перше місце!

Забули пароль?
Закрити