• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Кросфіт контейнери

Спортивна Галактика для Вас

Мріяли про власний універсальний тренажер "все в одному", але побоювалися масштабів всієї цієї "махини", якою вона виявиться? Ми здійснили Вашу мрію! Тепер Ви можете придбати Кросфіт контейнер - мобільний спортивний комплекс для проведення функціональних тренувань! Це саме той комплекс, в якому зібрані кращі тренажери на всі випадки спортивного тренування. Який би рівень навантаження і якості Вам не був потрібен, які б вправи не призначив тренер - відповідь Ви знайдете саме тут. Потужну багатофункціональну конструкцію можна переміщати з однієї локації на іншу за допомогою вантажного автомобіля. Так навіщо ж відмовляти собі в необхідності бути краще?

Чому Кросфіт?

Оскільки цей напрямок одержав такий заслужений резонанс, все більше спортсменів переходять до лав його послідовників. І отримують справжню користь від цього переходу: покращують своє здоров'я і досягають тих результатів, про які й не могли мріяти при інших типах тренування. На цій хвилі просто необхідною була поява на території нашої країни професійного обладнання. Того самого, яке допомогло б якісно підготуватися до міжнародних змагань і просто займатися для покращення здоров’я та форм власного тіла.

Так і з'явився Кросфіт контейнер українського виробництва, який має високу якість деталей і при цьому відрізняється доступною ціною. Його виробником стала група компаній "Інтер Атлетика", яка спеціалізується на виготовленні та продажу товарів для спорту.

У чому його перевага?

Оскільки в цьому виді спорту важливим є отримання результату, спеціальна лінійка силових снарядів і устаткування для кросфіту стала знахідкою для професійних спортсменів. Оскільки це тренажери високого класу з продуманим і надійним функціоналом, спортивні центри отримали краще з кращого. Надійність кожного гвинтика, високоякісна сталь, ідеальна біомеханіка - це все Кросфіт контейнер. Тут зібрані силові моделі, снаряди для професійної гімнастики, сучасні петлі і модульні станції, а також все для комплексних тренувань. У такій кросфіт зоні можуть займатися до 40 осіб одночасно.

Це ціла спортивна система, в складі якої на Вас працює кілька типів виробів в одному місці. Тому, якщо Ви хочете придбати її для себе або власного бізнесу - не варто роздумувати ні хвилини. Це буде правильне рішення для Вашого майбутнього. Ви можете створити справжній резонанс - і точно залишитеся задоволені Вашою покупкою!

Забули пароль?
Закрити