• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Бруси

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
3 126
11 023.50
18 921
26 818.50
34 716

Бруси - рішення всіх проблем!

Якщо Вам необхідні надійні бруси для домашніх тренувань, слід звернути увагу на важливі категорії вибору. Якщо Ви вже потрапили в наш каталог і зіткнулися з кількома моделями, тоді ми допоможемо підібрати найбільш підходящу саме Вам.

Довжина виробу

Одним з головних параметрів є простір для маху в упорі на руках. Для виконання цієї вправи поперечини повинні мати оптимальний розмір, щоб тренування були дійсно безпечними.

У звичайних магазинах найчастіше представлені бруси, які не підходять для класичного тренінгу. Більшість з них виготовлені для вправ, в яких висота не є ключовим показником. Тому, якщо Ви хочете отримати правильне навантаження і виконати всю програму, тоді обов'язково вибирайте тільки ті поперечини, які відрізняються максимальною довжиною. У нашому магазині представлені конструкційно вірні вироби, які підійдуть як для дому, так і для фітнес-центру.

Чи можливе транспортування?

Якщо Ви шукаєте модель для домашнього використання, тоді слід визначитися: чи збираєтеся Ви її переносити. Якщо обрана модель буде громіздкою і важкою, її не складно буде перевозити на дачу або в гараж. Але, якщо Ви хочете займатися вдома, тоді обов'язково оцінюйте простір, в якому збираєтеся розмістити обладнання. Щоб не доводилося зміщувати всю домашню меблі і робити перестановки, враховуйте параметри комплекту в процесі вибору.

Парамерти виробу

Підбираючи потрібну висоту обладнання, перегляньте програму тренувань, яку Ви збираєтеся на ньому втілювати. Наприклад, для початківців поперечини встановлюються на достатньому рівні, щоб можна було робити L-посадку. Те ж саме стосується і професійних спортсменів, які можуть робити віджимання і стійку на руках. Зазвичай, якщо Ви ще не відчуваєте достатньої сили в руках, Ви не зможете відразу утримувати ноги в паралелі з трубами. Тому, щоб не доводилося кожного разу їх опускати, вибирайте високий снаряд.

Оскільки при виконанні L-посадки у досвідчених спортсменів такої проблеми немає, їм потрібна висота для інших цілей: для виконання стійки на руках з віджиманням. При виконанні вправи на оптимальній моделі, голова користувача не опускатиметься нижче брусів. Оптимальним вважається показник в половину зросту спортсмена.

Бажаємо Вам приємних тренувань і сподіваємося, що Ви зробите відповідний вибір.

Забули пароль?
Закрити