• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Про Explode

Історія. Explode став першою професійною лінією обладнання для CrossFit , доступною для українського ринку, яку високо оцінила також європейська і світова спортивна громадськість на міжнародних виставках фітнесу FIBO (з 2014 року).

Це лінія, яка склала гідну конкуренцію закордонному обладнанню для Кроссфіт. Сьогодні станції та інвентар Explode поставляються в ряд країн ЄС, обладнання встановлено в багатьох залах Європи. А це свідчить про те, що розробки українського виробника не поступаються ні в якості, ні в функціональності, ні в надійності продукції іменитих зарубіжних брендів.

Характеристики. У лінії Explode поєднується оригінальність дизайну, харизматичність і широкий функціонал. Для виготовлення обладнання використовується якісна сталь товщиною 3 мм, що дозволяє витримувати навантаження до 200 кг, а в деякому обладнанні і до 400 кг.

Особливості. Лінія Explode відрізняється високою функціональністю. Станції мають стандартні функціональні блоки з можливістю доукомплектації додатковими модулями. За допомогою однієї станції виконується великий спектр вправ різного типу: силові (жим, присідання), на координацію, спритність, швидкість (метання Медбол та інше). Ергономіка обладнання, а саме оптимальне розташування кожного функціонального блоку, дозволяє одночасно займатися до десяти спортсменам, не заважаючи один одному.

Асортимент лінії Explode включає обладнання для тренувань Кроссфіт і для силового екстриму (пауерліфтингу).

Explode – це обладнання, створене спеціально для потреб кругового тренінгу, відповідає всім протоколам тренувань CrossFit.

Забули пароль?
Закрити