• Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Кільця

Підбір параметрів
Ціна
Від
До
1 600
1 860
2 120
2 380
2 640
Тип

Справа в простих рішеннях

Розвиток м'язів тіла - ось основне завдання функціонального тренінгу. Цей тип вправ дозволяє підготуватися до виконання злагоджених рухів в повсякденності, застосовуючи снаряди зі світу фітнесу, бодібілдингу та спортивної гімнастики. Саме тому в онлайн магазині можна зустріти гімнастичні кільця, які розвивають основні показники професійних спортсменів. Вони підходять для вдосконалення функціональної сили, оскільки саме в тренуваннях Ви будете робити підйоми з вагою, присідання - все те, з чим ми не стикаємося в звичайних обставинах.

У чому користь?

В першу чергу, такі заняття допомагають зміцнити плечові суглоби, які схильні до пошкоджень і травм, в силу своєї постійної рухливості. Тому гарантією безпеки суглобів стане розвиток плечового пояса. Навантаження на дельтовидні м'язи за допомогою функціонального тренінгу дозволяє задіяти в роботу всі допоміжні м'язи.

Переваги обладнання

  • Простота і зручність. Це обладнання коштує не так дорого і не вимагає додаткового забезпечення, тому Ви легко зможете займатися з ним в тренажерному залі, на вулиці чи вдома.
  • Підходить всім, незалежно від початкового рівня підготовки. Крім того, якщо у Вас були травми або якщо Ви перебуваєте в положенні - сміливо вибирайте їх, як основний тип навантаження.
  • Розвиває гнучкість, силу, витривалість - і все це в одному тренуванні.
  • Безпека, особливо в порівнянні зі штангою і гантелями, на вищому рівні. Тому, це обладнання зі спортивної гімнастики можна рекомендувати для виконання навіть найбільш специфічних вправ.

Тому, якщо Ви тільки починаєте перші кроки в світі спорту і все ще не знаєте, з чого ж почати - радимо Вам звернути увагу саме на кільця. Без правильно прокачаних і сильних рук складно буде переходити на більш високий рівень підготовки. Тому, розвивайте силу і координацію в цілковитій безпеці з цим простим спорядженням!

Забули пароль?
Закрити