ПРАЦЮЄМО ON-LINE! Наша компанія перейшла на дистанційну роботу.

  • Головна
  • Доставка і оплата
  • Сервіс
  • FAQ

Контейнер Explode Crossfit

Під замовлення
Код: KFZ700
Ціну уточнюйте
Виробник
InterAtletika
Габарити (ДхШхВ), мм
6100х2400х2600
Вага, кг
4010

ОписКонтейнер Explode Crossfit

Мобільний спортивний комплекс для проведення функціональних тренувань EXPLODE від компанії "Інтер Атлетика" - це пересувний спортивний центр. Він комплектується спортивними снарядами різної спрямованості, за допомогою яких можна відпрацювати повноцінне, різноманітне функціональне тренування.

У зібраному стані контейнер являє собою бокс, який можна переміщати за допомогою вантажівки. У готовому до використання вигляді, коли встановлені всі модулі і спортивне обладнання, контейнер Кросфіт, за своїм функціоналом, не поступається повноцінний кросфіт зоні найбільш розвиненого клубу. Наявність спеціальних зовнішніх кріплень дозволяє швидко встановити всі модулі, прикріпити їх надійно, за всіма правилами безпеки.

Маючи такий контейнер у своєму розпорядженні, будь-який фітнес клуб чи спортивна команда стає мобільною. Тепер можна організувати виїзний виступ або змагання без будь-яких ускладнень і з набагато меншими фінансовими витратами.

Наповнення контейнера

Комплектація контейнера повністю індивідуальна. Найнеобхідніше спортивне спорядження для контейнера Кросфіт, яке користується найбільшою популярністю:

Але це не остаточний варіант комплектації. На ваш розсуд контейнер можна доповнити функціональними петлями, пліобоксами, еспандерами, бойовими канатами та іншими снарядами, які знадобляться вашій команді для проведення тренінгу.

Таке наповнення дозволяє провести повний цикл тренування по всіх протоколах кросфіт підготовки.

Надійність

Контейнер Кросфіт не поступається ні в одній з характеристик (функціонал, надійність, ергономіка, експлуатаційні показники) обладнанню зарубіжних виробників.

Конструкція надійна, пройшла кілька етапів випробувань: перевірка при випуску з заводу, оцінювання спеціальною незалежною комісією експертів, випробування в робочих умовах. Всі деталі та частини конструкцій не викликали нарікань, контейнер отримав схвальні відгуки після кожної перевірки.

При розробці було враховано той факт, що контейнер переміщується. А тому продумані елементи фіксації обладнання, що гарантує його збереження під час перевезення контейнера.

Контейнер Кросфіт

Ще одним напрямком підготовки, в якому необхідний контейнер Кросфіт - це підготовка спецпідрозділів.

Функціональний тренінг традиційно використовується для посилення фізичної форми військових, пожежників, бійців внутрішніх військ. Наявність пересувної спортивної станції дає можливість проводити тренування в будь-яких місцях дислокації, на найвіддаленіших базах.

Контейнер Кросфіт - це новий підхід до тренувань.

Характеристики

1. Мобільний спортивний комплекс 20 футів:

  • площа комплексу - 58 м2
  • габарити (ДхШхВ), м - 6,1х2,4х2,6
  • вага, кг - 4010

2. Мобільний спортивний комплекс 10 футів:

  • площа комплексу - 44 м2
  • габарити (ДхШхВ), м - 3,1х2,4х2,6
  • вага, кг - 3514

ХарактеристикиКонтейнер Explode Crossfit

Виробник
InterAtletika
Габарити (ДхШхВ), мм
6100х2400х2600
Вага, кг
4010
Контейнер Explode Crossfit
Нет в наличии
Забули пароль?
Закрити